Imprezy okolicznościowe

Celebruj z nami niezapomniane chwile
Rezerwuj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Celebruj z nami wyjątkowe chwile

W życiu każdego z nas przychodzą chwile, które wymagają od nas specjalnego podejścia.
Urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, rocznice i wiele, wiele innych. Chcemy, aby ten dzień był inny, niż wszystkie dotychczas, wyjątkowy.
Jeśli chcą mieć Państwo pewność, że ten dzień pozostanie na długo jeszcze w pamięci gości - zapraszamy do kontaktu, z chęcią umówimy się na spotkanie indywidualne, aby zadbać o każdy szczegół i móc w pełni sprostać oczekiwaniom.
Na spotkaniu zaplanowane zostaną wszelkie detale, poczynając od liczby gości, daty, poprzez ustawienie stołów na sali do wyboru kolorów serwetek na stołach.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego typu wydarzeń pozwoliło nam szeroko spojrzeć na planowanie uroczystości i zebrać ogrom cennej wiedzy. Służymy radą, podpowiemy najlepsze rozwiązania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
A jeśli martwią się Państwo o budżet – określmy go wcześniej, a osoba zarządzająca restauracją przygotuje najlepszą z ofert, jaką będziemy w stanie zaproponować.

Każdy z nas zasługuje na oderwanie się od dnia codziennego i spędzenia czasu w nieco innej formie, w gronie najbliższych, w cudownej oprawie.


Dla firm

Wyjazdy integracyjne, promocje nowych produktów, konferencje, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw.

Złoty Potok Resort to doskonałe miejsce na organizację tego typu wydarzeń. Doskonała lokalizacja, z dala od zgiełku miast sprawi, że nie tylko odpoczną Państwo od natłoku obowiązków, ale także będą się świetnie bawić.

Aby sprostać Państwa wymaganiom służymy pomocą przy organizacji różnego rodzaju atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań ofertowych na spędzenie czasu w naszym Ośrodku.
Zajmiemy się wszystkim, w zakresie gości pozostaje jedynie dobra zabawa. 

Złoty Potok Resort

Znajdź nas na mapie

Lokalizacja

Znajdź nas na mapie

Obiekt położony z dala od miejskiego zgiełku. Odwiedź nas i zrelaksuj się w otoczeniu natury.


Znajdź nas na mapie