Regulamin rezerwacji

Rezerwuj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

ZŁOTY POTOK RESORT - REGULAMIN REZERWACJI

  1. Rezerwacja - e-mailowa lub telefoniczna nabiera ważności dopiero po pisemnym (emailowym) potwierdzeniu przez pracownika recepcji Ośrodka.
  2. Rezerwacja jest gwarantowana po dokonaniu wpłaty - min. 40% wartości pobytu na konto Ośrodka. Wysokość zaliczki uzależniona jest od wyprzedzenia, z jakim dokonuje się rezerwacji. Jednocześnie wpłata zaliczki oznacza potwierdzenie akceptacji warunków określonych w regulaminie rezerwacji.
  3. Rezerwacja dokonana na 7 lub mniej dni przed planowanym przyjazdem związana jest z obowiązkiem zapłaty całości należności za pobyt.
  4. Nie wpłacenie zaliczki w terminie 7 dni od momentu dokonania rezerwacji automatycznie anuluje rezerwację.
  5. Pozostałą kwotę należności za pobyt Gość zobowiązuje się wpłacić przelewem na konto Ośrodka najpóźniej na 7 dni przed planowanym przyjazdem lub za zgodą pracownika Recepcji - gotówką w dniu przyjazdu w Recepcji Ośrodka.
  6. Ośrodek, w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności zastrzega sobie prawo do zmiany domku lub pokoju w stosunku do tego, który został zarezerwowany przez Gościa. W takim wypadku Ośrodek zobowiązuje się zapewnić domek lub pokój o identycznym standardzie i wyposażeniu.

Złoty Potok Resort

Znajdź nas na mapie

Lokalizacja

Znajdź nas na mapie

Obiekt położony z dala od miejskiego zgiełku. Odwiedź nas i zrelaksuj się w otoczeniu natury.


Znajdź nas na mapie